فيلتر هاي هوا

فيلتر پليتد با توري فلزي

کاربرد اين نوع فيلتر ها با انواع پيش فيلتر در مسير هواي ورودي هواسازها ، کمپرسور ها ، توربين ها  مي باشد که وظيفه آن جداسازي ذرات درشت از هواست ، اين نوع پيش فيلتر ها با فرم هاي فلزس بر اساس نوع کاربرد تهيه مي گردد که توسط شرکت برنا راه مهر ( اوج فيلتر ) در ابعاد مختلف با استفاده از توري هاي فلزي با مش هاي گوناگون توليد و ارائه مي گردد .

فيلتر پليتد - فيلتر پليتد با توري فلزي - توري فلزي - فيلتر هوا پليتد -

فيلتر غبارگير استوانه اي و پودر رنگ

اين نوع فيلتر ها جهت استفاده در يونيت هاي فيلتراسيون استاتيک و نيز پالس جت به کار گرفته مي شود که با توجه به شرايط محيطي و نيز نوع آلودگي سيستم از مديا هاي مختلفي استفاده مي گردد.

از خصوصيات بارز اين نوع فيلتر ظرفيت بخارگيري بالا و طول عمر بالا و مقاومت متناسب در فشارهاي پالس مي باشد.

فيلتر غبارگير - فيلتر استوانه اي -  فيلتر غبارگير استوانه اي - پودر رنگ -

فيلتر کيسه اي و بگ فيلتر

نحوه عملکرد بگ فيلتر به اين صورت مي باشد که با مکش انجام شده توسط مکنده اي قرارگرفته در پشت بگ فيلتر هواي  حاوي ذرات معلق جامد به داخل محفظه فيلتر کشيده شده و با عبور هوا از کيسه هاي بگ فيلتر مواد جامد در سطح خارجي پارچه هاي باقي مانده و از هوا جدا مي شوند و هواي عادي از ذرات معلق و گرد و غبار نهايتا از طريق فن مکنده خارج شده و به محيط بر مي گردد . براي جلوگيري از افت مکش ناشي از گرفتگي کيسه ها توسط بخار هوا با فشار 8-4 اتمسفر به صورت ناگهاني از طريق شير برقي هايي که با سيستم  PLC  کنترل مي شوند دميده مي شود که اصطلاحا به اين عمل عطسه کردن ميگويند و از اين طريق کيسه ها دائما متمايز مي شوند ، بيشتر اين نوع فيلتر ها در کارخانه هاي سيمان ، آسفالت ، آرد و ...... مورد استفاده قرار مي گيرند.

فيلتر کيسه اي و بگ فيلتر - فيلتر کيسه اي - بگ فيلتر

فيلتر کربن اکتيو

اين شرکت فيلتر هاي  کربن اکتيو را با مدياي گرانول ، مدياي الياف مصنوعي آغشته به کربن اکتيو و نيز پودر کربن اکتيو توليد و ارائه مي نمايد . کاربرد اين نوع فيلتر ها جهت گازهاي شيميايي و رفع بو از محيط مي باشد .اين شرکت فيلتر هاي کربن اکتيو را بر اساس نوع کاربرد و گازهاي آلاينده موجود در محيط توليد مي نمايد.

فيلتر کربن اکتيو - فيلتر کربن - کربن اکتيو - فيلتر

فيلتر هواي ورودي توربين

شرکت برنا راه مهر (اوج فيلتر) فيلتر هاي استوانه اي و مخروطي هواي ورودي توربين ها و کمپرسور ها با توجه به شرايط آب و هوايي و نيز راندمان مورد نياز در کلاس هاي مختلف بر اساس جديدترين تکنولوژي روز دنيا و با استفاده از بهترين مدياهاي موجود توليد و ارائه مي نمايد.

توربين - فيلتر هوا - فيلتر ورودي توربين - فيلتر هواي ورودي توربين