محصولات سفارشی

فیلتر هوا

فیلتر پلیتد با توری فلزی

کاربرد این نوع فیلتر ها با انواع پیش فیلتر در مسیر هوای ورودی هواسازها ، کمپرسور ها ، توربین ها  می باشد که وظیفه آن جداسازی ذرات درشت از هواست ، این نوع پیش فیلتر ها با فرم های فلزس بر اساس نوع کاربرد تهیه می گردد که توسط شرکت برنا راه مهر ( اوج فیلتر ) در ابعاد مختلف با استفاده از توری های فلزی با مش های گوناگون تولید و ارائه می گردد .

فیلتر هوا

فیلتر غبارگیر استوانه ای و پودر رنگ

این نوع فیلتر ها جهت استفاده در یونیت های فیلتراسیون استاتیک و نیز پالس جت به کار گرفته می شود که با توجه به شرایط محیطی و نیز نوع آلودگی سیستم از مدیا های مختلفی استفاده می گردد.

از خصوصیات بارز این نوع فیلتر ظرفیت بخارگیری بالا و طول عمر بالا و مقاومت متناسب در فشارهای پالس می باشد.

فیلتر هوا

فیلتر کیسه ای و بگ فیلتر

نحوه عملکرد بگ فیلتر به این صورت می باشد که با مکش انجام شده توسط مکنده ای قرارگرفته در پشت بگ فیلتر هوای  حاوی ذرات معلق جامد به داخل محفظه فیلتر کشیده شده و با عبور هوا از کیسه های بگ فیلتر مواد جامد در سطح خارجی پارچه های باقی مانده و از هوا جدا می شوند و هوای عادی از ذرات معلق و گرد و غبار نهایتا از طریق فن مکنده خارج شده و به محیط بر می گردد . برای جلوگیری از افت مکش ناشی از گرفتگی کیسه ها توسط بخار هوا با فشار 8-4 اتمسفر به صورت ناگهانی از طریق شیر برقی هایی که با سیستم  PLC  کنترل می شوند دمیده می شود که اصطلاحا به این عمل عطسه کردن میگویند و از این طریق کیسه ها دائما متمایز می شوند ، بیشتر این نوع فیلتر ها در کارخانه های سیمان ، آسفالت ، آرد و …… مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر هوا

فیلتر کربن اکتیو

این شرکت فیلتر های  کربن اکتیو را با مدیای گرانول ، مدیای الیاف مصنوعی آغشته به کربن اکتیو و نیز پودر کربن اکتیو تولید و ارائه می نماید . کاربرد این نوع فیلتر ها جهت گازهای شیمیایی و رفع بو از محیط می باشد .این شرکت فیلتر های کربن اکتیو را بر اساس نوع کاربرد و گازهای آلاینده موجود در محیط تولید می نماید.

فیلتر هوا

فیلتر هوای ورودی توربین

شرکت برنا راه مهر (اوج فیلتر) فیلتر های استوانه ای و مخروطی هوای ورودی توربین ها و کمپرسور ها با توجه به شرایط آب و هوایی و نیز راندمان مورد نیاز در کلاس های مختلف بر اساس جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین مدیاهای موجود تولید و ارائه می نماید.

فیلتر مایعات

فیلتر روغن

با توجه به کاربرد روغن در صنایع مختلف کشور و نیز حساسیت بسیار زیاد و در تمیز بودن روغن از ذرات جامدی که بر اثر خوردگی در سیستم های مکانیکی ایجاد می شود فیلتراسیون روغن نیز بسیار با اهمیت می باشد .

شرکت برنا راه مهر (اوج فیلتر) در این راستا فیلتر های روغن  را بر اساس کاربرد و میکرویتینگ مورد نیاز با مدیاهای مختلف تولید و ارائه می نماید که کاربرد های گوناگونی در صنایع مختلف از جمله در فیلتراسیون روغن انواع موتور دیزل، توربین مورد استفاده قرار می گیرد. متریال مصرفی در این نوع فیلتر ها می تواند ازیک الی صد میکرون متغیر باشد . متریال مصرفی در این نوع فیلتر ها می تواند از نوع کاغذ یا مش باشد.

فیلتر مایعات

فیلتر آب

تولید فیلتر آب که در دستگاه های وایرکات و تراش مورد استفاده قرار می گیرد جهت جداسازی ذرات و چربی موجود در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر مایعات

فیلتر سوخت

المنت فیلتر های سوخت اغلب در فیلتراسیون سیالاتی مانند گازوئیل ،بنزین و… به کار گرفته می شوند که با توجه به آلودگی موجود در این نوع سیالات استفاده از یونیت های فیلتراسیون در مصارف صنعتی لازم و ضروری می باشد. این شرکت فیلتر های سوخت را با توجه به کاربرد و نیز میکروریتیگ  مورد نیاز با مدیاهای مختلف ( مش و کاغذ) تولید و ارائه می نماید.

فیلتر مایعات

فیلتر هیدرولیک

فیلتر هیدرولیک وظیفه دارد ذرات اضافی در روغن را جذب کند تقسیم بندی انواع صافی هیدرولیک بر مبنای سطح فشار و موقعیت نصب به شرح زیر است:

1- فیلتر مکش

فیلتر مکش وظیفه دارد از ورود ذرات اضافی به درون پمپ خودداری کند طبیعتا محل نصب آن با رعایت شرایط استاندارد در مسیر ورودی پمپ خواهد بود . از آنجا که در پمپ هیدرولیک با پدیده کادیتاسیون روبه رو هستیم مش سایز فیلتر مکش در حدود 150 میکرون یا بزرگتر انتخاب می شود از این رو به نام صافی مکش هم شناخته می شود .

2- فیلتر فشار

زمانی که از قطعات حساس مانند شیرهای پرورپورشنال و یا سرو و هیدرولیک استفاده می شود بر اساس توصیه سازنده فیلتر فشار با سطح تمیزی بالا به کار گرفته می شود سطح فشار قابل تحمل در کاربرد های صنعتی معمولا تا 420بار می باشد . معمولا فیلتر فشار برای تامین تمیزی روغن در حد 7-4 NAS  مش یا کاغذ سایز این فیلتر ها از 12-4 میکرون می باشد. نکته مهم و قابل توجه این است که سایز مش فیلتر به تنهایی نمی تواند معیار درستی برای انتخاب باشد . سطح تمیزی به دست آمده صرفا بر اساس مش بندی فیلتر تعیین نمی شود این فیلترها به صورت خطی و یا بلوکی در مدار هیدرولیک نصب می شود.

3- فیلتر برگشت

فیلتر برگشت هیدرولیک زمانی به کار می رود که ذراتی از داخل سیستم به روغن هیدرولیک استفاده شود . لذا می خواهیم از ورود آنها به مخزن هیدرولیک جلوگیری کنیم . هدف این است که علاوه بر جذب ذرات در مسیر عبور آزادانه روغن به مخزن هیدرولیک به وجود نیاید. لذا سطح فشار مربوط به فیلتر برگشت هیدرولیک از حدود 2 بار تجاوز نمی کند کاتریج داخل این فیلتر ها می تواند از مش یا کاغذ 20 الی 40 میکرون انتخاب شود همانطور که در مورد فیلتر فشار توضیح داده شد صرف انتخاب سایزش فیلتر سطح تمیزی مطلوب را تعیین نمیکند. این فیلتر ها به صورت خطی یا قرارگیری درب مخزن در مدار هیدرولیک نصب می شود.

فیلتر گاز

فیلتر گاز خشک

این نوع فیلتر ها در خطوط انتقال گاز و یونیت های فیلتراسیون ایستگاه های گاز استفاده می شوند که قابلیت جداسازی ذرات جامد از سیال گاز عبوری را دارند این نوع فیلتر ها در میکرورتینگ های مختلف از یک میکرون الی ده میکرون و با کلاس های کاری مختلف توسط این شرکت تولید می گردد . مدیای به کاررفته در این نوع فیلترها از جنس مش استیل یا POLYESTER  می باشد .

در فیلتر های این شرکت از لایه توری ساپورت جهت بالا بردن مقاومت مدیای فیلتر در فشار گاز نیز استفاده می گردد.

فیلتر گاز

فیلتر DRY GAS SEAL

 کاربرد این فیلترها در کمپرسور گاز در یونیت های  DRY GAS SEAL  می باشد . که با توجه به حساسیت در این یونیت ها باید گاز قبل از ورود به یونیت در حد مشخص شده فیلتر گردد که از این نوع فیلتر ها عبور داده می شود . مدیای استفاده شده در این نوع فیلتر ها از نوع استند استیل ، فایبر گلاس و مش از سایز 1 الی 10 میکرون می باشد.